SSUP5

ПРЕЗЕНТАЦИЈА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА

У петак, 3.3. 2023. године нашим осмацима у школској библиотеци представљена је  Средња школа унутрашњих послова.

Ученици су присуствовали презентацији кују су реализовали представници школе, упознали се са процедуром за упис, потребним квалификацијама и документацијом, као и са свим садржајима и активностима који се у оквиру наставног плана и програма реализују у овој школи. Истакнуто је да је ово специфична врста наставе  у којој полазници морају имати висок степен како физичких, тако и интелектуалних способности. Поред свих предности које имају ученици ових школа, наглашено је и да се подразумева да ученици испољавају велики степен одгворности и савесног односа према извршавању школских обавеза имајући у виду сву озбиљност будућег позива за који су се ученици ове школе определили.

На крају презентације представници школе одговарали су на питања ученика