Републичко такмичење из историје

У суботу 22. маја је у ОШ „Лаза К. Лазаревић“ у Шапцу одржано републичко такмичење из историје. Такмичење је одржано само за ђаке осмог разреда и било је 237 такмичара из целе Србије. Наша школа је имала два представника који су поделили следећа места: Адријана Кујунџић девето и Огњен Бујак четрнаесто место.

Морамо имати у виду потешкоће са којима су се ђаци сусрели у току ове школске године као и да су наши ученици имали само пет дана да се спреме за ово, објективно гледано, јако тешко такмичење. На крају нам свакако остаје да будемо поносни на ове ученике и пожелимо им пуно среће на завршном испиту и у даљем школовању.

Наставник: Стефан Радојковић