СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА И ПЕТАКА

У понедељак, 2. септембра 2024. године, у нашој школи одржан је пригодан програм као добродошлица најмлађим ђацима наше школе – првацима. У програму су учествовали ученици бившег првог и четвртог разреда уз рецитал и ритмику, а све то уз помоћ својих учитељица: Јуце Бојовић, Биљане Ћосић, Ангелине Симеуновић и Милице Јевтић.

Након програма и прозивке свако је са својом учитељицом (Олгица Јевремовић, Биљана Ћосић и Јуца Бојовић) кренуо у учионицу и своју школску клупу.

Истог дана ученици три одељења петог разреда имали су свечани пријем у атријуму школе где су им добродошлицу у старије разреде пожелели директор школе, педагог школе и одељењске старешине. Директор је поздравио петаке и пожелео им успех у наставку школовања, након чега је уследила прозивка ученика и њихов први час у петом разреду.

Свим ученицима првог и петог разреда желимо брзо и лако прилагођавање новим околностима и одличне резултате, а исто тако и осталим ученицима школе желимо успешну још једну школску годину, много петица, дружења и смеха.