viber_slika_2022-04-20_17-42-48-333

Сандучету поверења је почело са радом!

Другари, важно је да знате да никада нисте сами, јер школа је место где увек можете потражити савет и помоћ за сваки проблем који имате.

Уколико имате неки проблем, а стидите се да га јавно кажете или имате неко питање, предлог, жељу коју бисте хтели тајно да поделите са нама, прошетајте до главног хола.

Тамо се налази једна кућица коју зовемо Сандуче поверења. Она је закључана и само ми имамо кључ.

У Сандуче можете убацити папирић на који ћете написати оно што вас мучи и то без имена и презимена, уместо тога можете написати неку шифру.

Ми ћемо одговор на ваше питање или решење вашег проблема окачити на пано поред Сандучета, такође под шифром, тако да ни ми нећемо знати коме смо одговорили.  Решавамо све проблеме и одговоре качимо сваког петка.

Поздрав од Вршњачког тима и Ученичког парламента!

П.С. Први одговори на питања и проблеме из Сандучета су окачени овог петка, очекујемо још папирића до наредног откључавања.