viber_slika_2022-10-28_18-53-58-121

КУЋИЦА ПОВЕРЕЊА ПОЧЕЛА СА РАДОМ

Чланови Вршњачког тима откључали су на састанку врата Кућице поверења и унутра их је, на њихово велико задовољство и радост,  сачекао велики број папирића. Било је ту предлога, питања, недоумица, жеља, шала и исповести. Било је ту и предлога који ће бити пренети директору, педагогу и наставницима школе како би се размотрили, а неки од њих и усвојили. Чланови Тима приступили су одговарању на поруке озбиљно и посвећено проналазећи најбоља решења, а потом су своје одговоре окачили на пано поред Кућице како би их сви могли видети.

Чланови Тима очекују још ваших порука на које ће радо одговорити. Не заборавите да напишете шифру како бисте знали који је одговор упућен баш вама. Кућица вас чека да вам пружи одговоре, утеху, подршку и пријатељске савете.