obavestenje

УСПЕСИ ИЗ БИОЛОГИЈЕ!

 

На Општинском такмичењу из биологије које је одржано 14. 3. 2026. године у ОШ ,,Милица Павловић”, ученици наше школе остварили су изванредан успех.

После савесног учења  у сарадњи са наставницом билогије Данком Аџемовић , уследила је и награда, а то су следећа освојена места наших ученика:

  1. Дарко Симеуновић V 1 – друго место;
  2. Анастасија Васовић V 2 – треће место;
  3. Нађа Милинковић V 1 – треће место;
  4. Лена Јелушић VI 2 – друго место
  5. Александра Обрадовић VI 2 – треће место;

Ученица Уни Стајић VII 3  добила је похвалу за постигнут резултат.

Честитамо нашим ученицима уз жељу да у наставку дружења са природом наставе да нижу успехе и на предстојећем окружном нивоу такмичења. Срећно!