УСПЕСИ ИЗ БИОЛОГИЈЕ!
На Општинском такмичењу из биологије које је одржано 14. 3. 2026. године у ОШ ,,Милица Павловић”, ученици наше школе остварили су изванредан успех.
После савесног учења у сарадњи са наставницом билогије Данком Аџемовић , уследила је и награда, а то су следећа освојена места наших ученика:
- Дарко Симеуновић V 1 – друго место;
- Анастасија Васовић V 2 – треће место;
- Нађа Милинковић V 1 – треће место;
- Лена Јелушић VI 2 – друго место
- Александра Обрадовић VI 2 – треће место;
Ученица Уни Стајић VII 3 добила је похвалу за постигнут резултат.
Честитамо нашим ученицима уз жељу да у наставку дружења са природом наставе да нижу успехе и на предстојећем окружном нивоу такмичења. Срећно!





