obavestenje-slika

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

На основу обавештења МПНТР о начину рада у другом полугодишту текуће школске године, настава ће се реализовати по следећим моделима:

1. Ученици од 1. до 4. разреда похађају наставу по првом моделу, односно имају непосредну наставу у школи сваког дана.
  2. Ученици од 5. до 8. разреда раде по комбинованом моделу, тј. одељења се деле на две групе од којих одређеног дана једна група прати наставу у школи, а друга група прати наставу на даљину. Групе се свакодневно смењују. Обавештење о распореду група, ученици ће добити од одељењских старешина.
  3. Имајући у виду тренутну епидемиолошку ситуацију, обавезна је употреба заштитних маски за све запослене, ученике и трећа лица све време током боравка у школи. У случају да ученици из здравствених разлога не могу да носе маске, родитељи прибављају мишљење педијатра о томе.

НАПОМЕНА: Од 24.1.2022. настава се одвија према важећем распореду часова и сатници. У преподневну смену долазе ученици старијих разреда.

21.01.2022                                                               Директор школе

Ђуро Церанић