IMG-f5f827706f3d73f7b9b62d3449e81169-V

ТРАНЗИЦИЈА ИЗ ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ  У ОСНОВНУ ШКОЛУ

Основна школа „Ратко Митровић“ је укључена у пројекат „Од игре до књиге-допринос успешној транзицији из предшколске установе у основну школу“ који спроводи Национална асоцијација родитеља и наставника Србије (НАРНС).

Данас је управи ПУ „Радост“ представљен   акциони план рада наше школе на том пројекту и договорене су активности, учесници и време њиховог одржавања. Планиране активности допринеће успешнијој транзицији деце из предшколске установе у основну школу. Активности су замишљене да укључе децу, родитеље, васпитаче и наставнике у представљање рада и капацитета наше школе путем родитељског састанка, организованих посета предшколаца и њихових васпитача нашој школи и  заједничких активности у којима ће деца из вртића Бошко Буха и наши ученици једни другима представити своју креативност и стваралаштво.