2020-01-naslovna-slika-1000x750-tit

ВЕЛИКИ УСПЕСИ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ

Општинско такмичење из ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ одржано је 11.3.2022. године у ОШ „Степа Степановић“ у Горњој Горевници.

Учествовали су: Катарина Недовић V 1, Емилија Вујовић V 2, Софија Настић V 2, Викторија Младеновић VI 1, Анђела Петровић VI 3, Јован Новаковић VII 1, Јана Бојовић VIII 1 и  Павле Бугарчић VIII 2.

Катарина Недовић V  1 освојила је треће  место, Јован Новаковић  VII 1 освојио је прво  место, а   Јана Бојовић VIII 1 освојила је  друго  место. Сви ученици су се пласирали  на Окружно такмичење.

Окружно такмичење одржано је 10.4.2022. године у ОШ „Милинко Кушић“   у Ивањици.

Ученици наше школе и овога пута постигли су изузетан успех.  Ученица   Јана Бојовић VIII 1 освојила је друго  место и пласирала се на Републичко такмичење.

Честитамо и срећено!

Стручно веће  наставника Технике и информатике