IMG-1d1c94f8e1a8382871b17c5602b7764e-V - Copy

ДВЕ ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ ЗА РУКОМЕТАШЕ ОШ „РАТКО МИТРОВИЋˮ

У четвртак, 14. марта, са почетком у 9.00 часова, у Плавој хали у Атеници одржано је Општинско такмичење у рукомету за основне школе.

Прво место, како међу пионирима, тако и међу пиониркама, заузели су ученици ОШ „Ратко Митровићˮ на челу са професором Филипом Павловићем, чиме су остварили пролаз на Окружно такмичење, које ће се одржати за неколико дана у Горњем Милановцу.

У мушкој конкуренцији друго место заузели су ученици ОШ „Милица Павловићˮ, а треће место ОШ „Бранислав Петровићˮ Слатина, док су друго место у женској конкуренцији освојиле ученице ОШ „Милица Павловићˮ.

Један од главних утисака након одржаног турнира био је да се рукомет враћа на велика врата и да се откривају млади таленти који ће промовисати ову врсту спорта и постизати запажене резултате и убудуће.

Честитамо ученицима и наставнику и желимо им много успеха у даљим нивоима такмичења.